Aktualności  »  Z życia NRZHiU

25 lipca

Kongres Kupiectwa

23 września 2011 w Warszawie, o godzinie 10.30 w siedzibie Ministerstwa Gospodarki odbędzie się pierwszy w powojennej historii naszego kraju, Kongres Kupiectwa. Celem Kongresu jest zdefiniowanie roli i wypracowanie modelu handlu zapewniającego stabilny i zrównoważony rozwój branży.
» Więcej
15 lipca

Austriacko - Polskie Forum Gospodarcze w Wiedniu

13 i 14 lipca br. Prezydent RP, Bronisław Komorowski złożył oficjalną wizytę w Austrii. Z tej okazji, 13 lipca br. w siedzibie Narodowej Izby Gospodarczej Austrii w Wiedniu odbyło się Austriacko – Polskie Forum Gospodarcze z udziałem kilkudziesięcioosobowej delegacji polskich przedsiębiorców i około 150- osobowej reprezentacji austriackiego biznesu. Mamy zaszczyt zakomunikować, iż na Forum Naczelną Radę Zrzeszeń Handlu i Usług reprezentował Prezes Zarządu, pan Zbigniew Jarzyna i Prezes Mazowieckiego Zrzeszenia Handlu, Przemysłu i Usług, pan Robert Składowski.
» Więcej
5 lipca

Euroregionalne Młodzieżowe Mistrzostwa Kucharzy

W dniach 8-10 czerwiec 2011 r. w Jeleniej Górze w Zespole Szkół Przyrodniczo-Żywieniowych przy ul. Cieplickiej 196 realizowany był projekt pn. „Euroregionalne Młodzieżowe Mistrzostwa Kucharzy – Jelenia Góra 2011”.
» Więcej
 Strony: « Pierwsza .. 162 163 [ 164 ] 165 166 .. Ostatnia »